O firmie CANDEL

Witamy Państwa na stronie naszego sklepu internetowego.

Nasza firma w obecnej formie powstała na bazie wieloletniego doświadczenia firmy Candel funkcjonującej na rynku już od 1992 roku, przejmując jej wszystkie dobre zwyczaje i procedury, co zapewniło nam płynne funkcjonowanie na rynku od początku istnienia.

Od tego czasu zaopatrujemy naszych Klientów w różnego rodzaju i zapachu świece i świeczki, szkło artystyczne i metaloplastykę ozdobną, aromaty, serwetki, a także inne elementy dekoracyjne.

Posiadamy duże doświadczenie w doborze asortymentu zgodnego z bieżącymi trendami, jednak znaczącą część naszej oferty stanowią świece tradycyjne, produkowane od wielu lat. Profil naszej firmy jest owocem wieloletnich doświadczeń, a asortyment jest dokładnie przemyślany.

Z pewnością możemy o sobie powiedzieć: profesjonaliści. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z Klientami w kraju i z zagranicy, m.in. z Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier i Wielkiej Brytanii. Na stałe współpracujemy ze sklepami sieciowymi, galeriami i kwiaciarniami. Zaopatrujemy również hotele i restauracje, ale także firmy dekoratorskie, cukiernie, małe galerie z artykułami dekoracyjnymi i odbiorców indywidualnych. Umowy podpisane z firmami logistycznymi zapewniają dostawę na czas.

Wielu Klientów zdaje się na nasze doświadczenie przy wyborze towaru. A jest w czym wybierać. Współpracujemy z najbardziej kreatywnymi firmami na rynku świec. Systematycznie odwiedzamy Międzynarodowe Targi we Frankfurcie i Mediolanie. Pracujemy na swoją markę i na zaufanie Klientów.

Chcemy naszą ofertą wprowadzić w Państwa domach nastrój domowego ogniska, ciszy oraz spokoju.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, a nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym, w którym przydzielimy Państwu dostęp do niezwykle atrakcyjnych cen hurtowych po zarejestrowaniu jako firma.

Zachęcamy również do odwiedzenia nas w Krakowie, gdzie mogą Państwo obejrzeć i zamówić towar.

Dziękujemy za zaufanie!

Zespół CANDEL