Dostawa

Warunki dostawy

Sklep dokłada wszelkich starań, aby koszty przesyłki były jak najniższe. Dla wygody Klientów Sklep oferuje kilka sposobów dostawy zamówionego towaru:

Odbiór osobisty w sklepie
Odbiór osobisty to natychmiastowa realizacja zamówienia. Zapraszamy do odbioru osobistego zamówionego towaru w Punkcie Odbioru Osobistego w miejscowości Rybna koło Krakowa.

Poczta Polska
Przesyłka Pocztą Polską to dobry stosunek jakości do ceny. Dostawy realizowane są w przeciągu 2 dni roboczych (przeważnie).

Kurier FEDEX
Wybór kuriera FEDEX gwarantuje pewną dostawę - w 92% przypadków dostawy realizowane są w ciągu 24 h od wysyłki. Dodatkowo, na stronie www.fedex.com/pl możliwe jest sprawdzenie statusu przesyłki poprzez wpisanie numeru w zakładce Śledź przesyłkę krajową.

Kurier UPS
Wybór kuriera UPS gwarantuje szybką i pewną dostawę -  w 99% przypadków dostawy realizowane są w ciągu 24 h od wysyłki. Dodatkowo, na stronie www.ups.com możliwe jest sprawdzenie statusu przesyłki poprzez wpisanie numeru w zakładce Monitorowanie > Monitoruj wysyłki.

Ważne informacje

Podstawą do reklamacji uszkodzonego towaru w transporcie jest sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, bądź pracownika Poczty i sporządzenie protokołu reklamacyjnego (zawierającego wszystkie niezbędne informacje) najpóźniej w dniu odbioru przesyłki, jeżeli takowa szkoda powstała.

Ze względu na charakter oferowanych produktów, podatność na uszkodzenia oraz wagę, przy zamówieniach preferowana jest przesyłka kurierem FEDEX lub UPS, ubezpieczona od wartości zamówienia. Koszty wysyłki naliczane są automatycznie z uwzględnieniem łącznej wagi zamówionego towaru oraz wybranej opcji dostawy. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny przesyłki w przypadku znaczej wartości lub wagi paczki. Dodatkowo za przesyłkę pobraniową naliczana jest dodatkowa opłata.

Poczta Polska:
Koszty doliczane do faktury jako osobna pozycja, przesyłka ubezpieczona do wartości zamówienia, waga do 10 kg - powyżej tej wartości koszt przesyłki jest naliczany indywidualnie oraz konsultowany z klientem.

Przesyłka priorytetowa: od 11 złotych
Przesyłka priorytetowa za pobraniem: od 17 złotych

Kurier FEDEX:
Koszty doliczane do faktury jako osobna pozycja, przesyłka ubezpieczona do wartości zamówienia, waga do 30 kg (ograniczony wymiar paczki) - powyżej tej wartości koszt przesyłki jest naliczany indywidualnie oraz konsultowany z klientem.

Przesyłka kurierska: od 16 złotych
Przesyłka kurierska za pobraniem: od 22 złotych

Kurier UPS:
Koszty doliczane do faktury jako osobna pozycja, przesyłka ubezpieczona do wartości zamówienia, waga do 30 kg (ograniczony wymiar paczki) - powyżej tej wartości koszt przesyłki jest naliczany indywidualnie oraz konsultowany z klientem.

Przesyłka kurierska: od 21 złotych
Przesyłka kurierska za pobraniem: od 27 złotych

UWAGA! Przy zamówieniu powyżej 500 zł netto wysyłka kurierem FEDEX lub UPS jest BEZPŁATNA!
(nie dotyczy przesłek wielkogabarytowych)

FORMULARZ ZWROTU TOWARU